Stránka se načítá

  1. Domů
  2. /
  3. News
  4. /
  5. Na straně bezpečnosti –...

Na straně bezpečnosti – LINDEMANN App & Firmware Aktualizace

Firmware Update

Pro lepší ochranu vašich osobních údajů zvyšují poskytovatelé streamování hudby (Tidal, Qobuz a Co.) své obecné bezpečnostní požadavky. Z tohoto důvodu bude reorganizován přenos vašich přístupových údajů k příslušnému poskytovateli hudby.

Z pohledu fungování nedochází (téměř) ke změnám; zadání hesla a uživatelského jména bude stejně jednoduché jako dříve.

Je to jen interní / technická změna aplikace a vašeho streamovacího zařízení. Od této chvíle samozřejmě zpřístupníme příslušnou aktualizaci pro všechny naše streamery a příslušné aplikace (MUSICBOOK & LINDEMANN). Nainstalujte si, prosím, dodané aktualizace nejpozději do 31. prosince 2020. Starší verze firmwaru nebo aplikací nemusí být od 1. ledna 2021 plně funkční. Aktualizace je k dispozici / je nutná pro následující modely:

  • MUSICBOOK Source: 20/25
  • MUSICBOOK DSD: 20/25
  • MUSICBOOK Source (nová zařízení a upgrady)
  • Limetree Bridge
  • Limetree  Network

Poznámka: MUSICBOOK Source: 20/25 a MUSICBOOK DSD: 20/25 automaricky nehlásí, že je k dispozici nová aktualizace. To je nutné spustit ručně: Nastavení> Nastavení zařízení> Software> Zkontrolovat aktualizace. Všechny ostatní modely budou jako obvykle ukazovat na odpovídající aktualizaci. Kromě zařízení LINDEMANN (nebo jeho firmwaru) nezapomeňte také aktualizovat aplikaci LINDEMANN. To se provádí jako obvykle prostřednictvím App Store (iOS) nebo Google Play Store (Android).


Warning: Use of undefined constant ICL_LANGUAGE_CODE - assumed 'ICL_LANGUAGE_CODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/html/lindemann.cz/public_html/www/wp-content/themes/theme_lindemann/index.php on line 100