Stránka se načítá

  1. Domů
  2. /
  3. Novinky
headerbild_News_Blog

Novinky

Zde naleznete aktuální informace o našich výrobcích a novinkách, jakož i o akcích, zkušebních zprávách a samozřejmě o oceněních společnosti LINDEMANN.

Limetree Phone II

Získejte maximum s LINDEMANN! Opět jsme přepracovali naše velmi úspěšné a oblíbené gramofonové předzesilovače.

Ve verzi II je nyní MC vstup nesymetrický. Používáme zde pravděpodobně nejlepší zesilovací čip na trhu.

Streamování na nové úrovni

LINDEMANN zůstává věrný sám sobě – a sází na důsledný vývoj. Jak všichni víme, pro našeho „masterminda“ Norberta Lindemanna není nic tak dobré, aby se to nedalo dále vylepšovat. Proto se po PHONO II dočkaly aktualizace i naše dva síťové přehrávače Limetree NETWORK a BRIDGE.

Nyní k dispozici: Nový dálkový ovladač pro MusicBook Source

Dobrá zpráva pro všechny staré i nové majitele hudebních knih. „Velký“ streamer LINDEMANN je od nynějška vybaven speciálním dálkovým ovladačem, který umožňuje pohodlně ovládat všechny základní funkce zařízení bez aplikace.

Na straně bezpečnosti – LINDEMANN App & Firmware Aktualizace

Pro lepší ochranu vašich osobních údajů zvyšují poskytovatelé streamování hudby (Tidal, Qobuz a Co.) své obecné bezpečnostní požadavky. Z tohoto důvodu bude reorganizován přenos vašich přístupových údajů k příslušnému poskytovateli hudby.

Limetree PHONO II

Využijte LINDEMANN na maximum! Znovu jsme revidovali náš velmi úspěšný a populární phono zesilovač. Ve verzi II je nyní vstup MC nesymetrický. Používáme pravděpodobně nejlepší modul zesilovače na trhu.

To nejlepší v roce 2020: MUSICBOOKS SOURCE a POWER

V dubnu 2020 recenzoval Clive Meakins naše hudebniny SOURCE a POWER. No… miluje je! Dokonce natolik, že jim letos udělil cenu Blue Note Award. Odkaz na celou recenzi najdete níže, ale zde jsou nejdůležitější momenty:

LINDEMANN naslouchá – SOURCE nyní volitelně s CD mechanikou

Na základě poptávky zákazníků a prodejních partnerů z celého světa je nyní nejnovější digitální zdroj z oceňované řady musicbooků, musicbook:SOURCE, k dispozici s interní jednotkou CD.

Spotify je nyní podporován na Lindemann Streameru

Dobrá zpráva pro všechny majitele starých nebo nových síťových přehrávačů Limetree (tj. Limetree BRIDGE a NETWORK) – s příští aktualizací softwaru budou jejich zařízení podporovat službu Spotify Connect!

ROON Vám děkuje!

LINDEMANN přidává Musicbook SOURCE na seznam síťových přehrávačů „Roon Ready“. Certifikace „Roon Ready“ představuje nejvyšší úroveň integrace do sítě Roon. K tomu nejsou nutné žádné hardwarové změny – stačí jednoduchá aktualizace firmwaru. Již od loňského roku jsou Limetree BRIDGE a Limetree NETWORK certifikovány pro Roon Ready.

Jednou vítěz, vždy vítěz!

Síť Limetree NETWORK pokračuje ve sbírání ocenění. Náš „malý“ síťový hráč opět získal nejvyšší ocenění. Tentokrát jako „Best of Hifi 2020“ v německém časopise einsnull.

Triumf ve dvojitém balení

Úspěch na plné čáře – a ne jen jeden! Jaro 2020 přináší dvě nová ocenění!

Musicbook SOURCE zvítězil již v prvních testech. Aby byl úspěch dokonalý, získává nyní ocenění „Fidelity Award“ v kategorii Audio Streamer.

10 otázek pro…

… náš „Mastermind“ Norbert Lindemann. Od roku 1989 pracuje jako vývojář v oblasti profesionálního audia, vždy s cílem nabízet vynikající high-end komponenty pro náročné milovníky hudby. Americký časopis ENJOY THE MUSIC mu na to položil několik otázek.

Tři najednou!

Musicbook SOURCE LINDEMANN inspiruje více než kdy dříve!

Nová generace naší oceňované řady je oblíbená nejen u našich zákazníků. Také v tisku si vysloužila nejvyšší hodnocení. Tři testeři z různých časopisů nedávno zveřejnili (nebo brzy zveřejní) své vynikající zprávy a nešetřili chválou.