Stránka se načítá

  1. Domů
  2. /
  3. O firmě
LindemannMBLogo_Crop

O firmě

Filozofie

Při vývoji našich produktů můžeme vycházet z bohatých zkušeností s vývojem reproduktorů, zesilovačů a digitálních zdrojů, které jsme nasbírali za 25 let. Ve společnosti Lindemann vznikají nové výrobky pomocí nejmodernějších konstrukčních nástrojů a měřicích metod. Je samozřejmé, že používáme nejnovější a nejlepší technologie dostupné na trhu. Zvukový výsledek je však vždy na prvním místě; naším nejdůležitějším měřicím přístrojem jsou naše uši!

Pečlivá optimalizace všech detailů obvodů a cílený výběr komponent nejvyšší kvality jsou základem každého skutečného špičkového výrobku. K pochopení všech zvukových vlivů a k odpovídající optimalizaci výsledku je zapotřebí mnoho pečlivé práce. Skutečný pokrok v kvalitě zvuku na nejvyšší úrovni je možný pouze díky hlubokému pochopení vzájemných souvislostí a důsledné implementaci při vývoji obvodů.

Naše výrobky vyvíjí nadšený a zkušený tým inženýrů v Německu. Vyrábíme výhradně v továrnách s certifikací ISO po celé Evropě, abychom splnili vysoké požadavky našich zákazníků na kvalitu. Před zabalením a odesláním prochází každé zařízení rozsáhlou výstupní kontrolou.

Především je to však vášeň pro hudbu a dobře zvládnutou technologii. Teprve tato kombinace vede k produktům, které jsou naprosto přesvědčivé.

Albert Einstein jednou řekl:

"Každé řešení by mělo být co nejjednodušší, ale ne jednodušší."

A my s tím souhlasíme.

Rozhovor s Norbertem Lindemannem (anglicky)
Rozhovor s Norbertem Lindemannem (anglicky)

Navrženo a vyrobeno v Německu

Historie

25 let společnosti LINDEMANN. Zpětně viděno, bláznivá, ale také skvělá éra, od  začátků v 90. letech až po technologicky orientovaná zařízení současnosti. Naší společnou linií, kterou jsme nikdy neztratili, byla vždy kombinace nejmodernějších obvodových řešení, nejnovějších výrobních postupů a otevřenosti vůči současným trendům a technologiím. První zesilovač s ultrarychlou proudovou zpětnou vazbou v roce 1993, první CD přehrávač s převzorkováním v roce 1999, první německý SACD přehrávač v roce 2001 - a to je jen několik příkladů. Mnohé z těchto výrobků jsou dodnes v provozu a mají nadšené zákazníky. LINDEMANN zůstává ve vašich uších!

[content_timeline id="2"]