Stránka se načítá

  1. Domů
  2. /
  3. News
  4. /
  5. Spotify je nyní podporován...

Spotify je nyní podporován na Lindemann Streameru

Dobrá zpráva pro všechny majitele starých nebo nových síťových přehrávačů Limetree (tj. Limetree BRIDGE a NETWORK) – s příští aktualizací softwaru budou jejich zařízení podporovat službu Spotify Connect!

Protože aktualizace obsahuje i další vylepšení, doporučujeme všem stávajícím zákazníkům zařízení Limetree Streamer, aby svůj software aktualizovali. To se provádí automaticky prostřednictvím webové aktualizace v aplikaci LINDEMANN.

Pokud narazíte na problém, kontaktujte nás na adrese info@lindemann-audio.de, abychom vám mohli co nejdříve pomoci.

O službě Spotify Connect

Díky nejpopulárnější streamovací službě na světě Spotify Connect máte přístup k milionům skladeb. S předplatným Spotify Premium můžete ovládat službu Spotify prostřednictvím aplikace v mobilním zařízení a přehrávat hudbu přes streamer Limetree. Limetree Streamer načítá data přímo ze serverů Spotify, takže mobilní zařízení lze uspat nebo použít k jiným účelům a příchozí hovory nepřerušují přehrávání.


Warning: Use of undefined constant ICL_LANGUAGE_CODE - assumed 'ICL_LANGUAGE_CODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/html/lindemann.cz/public_html/www/wp-content/themes/theme_lindemann/index.php on line 100