Stránka se načítá

  1. Domů
  2. /
  3. Streaming
Header_streaming2.0

STREAMING 4.0

Streaming 4.0 - streamování se společností LINDEMANN

Budoucnost reprodukce hudby ve špičkové kvalitě.

Poslech hudby jako ve studiu! Sen se konečně stává skutečností. Díky streamovacím službám jako HighResAudio a Qobuz Sublime+ je konečně k dispozici obrovská zásoba alb ve skutečné studiové master kvalitě s rozlišením 24 bitů a vzorkovací frekvencí až 192 kHz. Z hlediska kvality zvuku nabízejí tyto nahrávky velký požitek z poslechu a daleko předčí rozšířenou technologii CD, o MP3 ani nemluvě.

Pro milovníky hudby, kteří ocení vynikající kvalitu zvuku, jsou síťové přehrávače LINDEMANN rozhodně nutností. Stačí se podívat na naše produkty - zde najdete vhodný přístroj pro každý systém a pro každý rozpočet!

IMG_0033
IMG_0034
IMG_0030

Co je Streaming 4.0?

Není streaming jako streaming. Dřívější streamovací platformy často působily dojmem, jako by byly vytvořeny pouze pro nerdy a IT experty. Bohužel jednostranné zaměření na seznamy funkcí a působivá čí často způsobovalo, že lidé zapomínali na to nejdůležitější: kvalitu zvuku. Pro lidi z marketingu je tak pohodlnější mluvit o obrovských rozlišeních místo o hudebních kvalitách. Všechny tyto údaje však neříkají nic o tom, jak bude reprodukce znít!

Proto jsme investovali mnoho času a úsilí do nové streamovací platformy a nových aplikací, které se snadno používají a díky WiFi umožňují přehrávání ve studiové kvalitě kdekoli u vás doma. Jediným kliknutím můžete spustit vybrané album. Samozřejmě získáte také všechny funkce, které jsou užitečné v hudebním kontextu. Všechny formáty a streamovací platformy lze používat bez omezení až do maximální vzorkovací frekvence 384 kHz nebo DSD 256. Streaming 4.0 je tedy i po technologické stránce na špici.

Dbáme zejména na kvalitu zvuku našich síťových přehrávačů. Proto používáme vysoce hudební převodníkové IC a ještě lepší analogové zesilovací stupně a samozřejmě Femto-Clock. Který je tak malý, že k jeho nalezení budete potřebovat lupu. Ale mnohem důležitější je použití nejlepšího převodníku vzorkovací frekvence na světě (180 dBs dynamického rozsahu, 32bitové rozlišení, DSD 256, PCM 384 kHz) pro zpracování digitálních signálů. Podobně jako ve studiovém prostředí jsou všechny signály synchronizovány novými, ultra stabilními hodinami a zcela oproštěny od kolísání hodin (clock jitter), čímž jsou na převodníku zajištěny naprosto identické podmínky pro všechny myslitelné kodeky a formáty. Výsledek je jednoduchý: pouze dobrý zvuk. Naše jedinečná funkce DSD je třešničkou na dortu. Aktivací tohoto režimu se všechny vstupní signály převedou na 1bitový signál a jako takové se převedou (DSD). Zvukově nový svět barev, dynamiky a detailů.

Od této chvíle si s LINDEMANN budete užívat pouze špičkový poslech!

Přehled nejdůležitějších informací:

Streaming-Module

Streamovací platforma

Ta je srdcem každého síťového přehrávače LINDEMANN a je dokonale přizpůsobena hardwaru jednotlivých zařízení. K tomuto účelu používáme nejmodernější streamovací modul, který byl vyvinut našimi partnery ve Vídni. Podporuje maximální rozlišení PCM 384 kHz a DSD až 256 kHz. Nezáleží na tom, zda hudba pochází z vašeho UPnP/DLNA serveru, USB flash disku nebo některého z podporovaných streamovacích služeb. Stejně tak je podporován systém Roon. A to vše i přes WLAN!

DSD Resampling

Režim DSD

Vysoce kvalitní převodníky síťových přehrávačů LINDEMANN mají velmi jedinečnou vlastnost: pomocí sofistikovaného přepočtu převádějí všechny digitální zvukové signály na 1bitový signál: DSD 256. DSD je datový formát, který je vysoce ceněn audiofily po celém světě. Vlastní digitálně-analogová konverze je tak výrazně zjednodušena a omezena na pouhou filtraci 1bitového signálu. Tento radikálně nový přístup přináší dramatické zvýšení kvality zvuku, a to i u starších a méně rozlišených hudebních souborů.

Features

Mnoho nových funkcí

Naše síťové přehrávače nabízejí přístup ke všem důležitým streamovacím službám, jako jsou TIDAL, Qobuz, Deezer, HighResAudio a Spotify. Qobuz Sublime+ a HighResAudio dokonce umožňují přehrávání ve studiové master kvalitě! S airable je k dispozici také aktuální poskytovatel webových rádií a podcastů zdarma. Všechny současné síťové přehrávače LINDEMANN jsou navíc "Roon Ready" a podporují multiroom!

App

Nová aplikace LINDEMANN

Naše na míru upravená aplikace pro ovladače je vzhledná, rychlá a přehledná a nabízí maximální pohodlí při procházení a vyhledávání ve streamovacích službách. Programování zaměřené na alba umožňuje přehrát celé album jediným stisknutím tlačítka! Uložte si své oblíbené skladby do seznamů skladeb u poskytovatelů streamování nebo si vytvořte místní seznam skladeb. Naše aplikace je k dispozici v Appstore pro iOS a na Google Play pro Android. Nová verze pro tablety s režimem na šířku vypadá skvěle. A je samozřejmě ke stažení zdarma.