Stránka se načítá

  1. Domů
  2. /
  3. News
  4. /
  5. Streamování na nové úrovni

Streamování na nové úrovni

LINDEMANN zůstává věrný sám sobě – a sází na důsledný vývoj. Jak všichni víme, pro našeho „masterminda“ Norberta Lindemanna není nic tak dobré, aby se to nedalo dále vylepšovat. Proto se po PHONO II dočkaly aktualizace i naše dva síťové přehrávače Limetree NETWORK a BRIDGE.

Především druhá generace síťových přehrávačů Limetree BRIDGE a NETWORK je nyní vybavena novým a lepším hardwarem. Limetree BRIDGE II byl optimalizován, NETWORK II byl přepracován ve všech ohledech, tj. co se týče funkcí, snadného používání a zvuku (seznam nových funkcí naleznete níže). Dodávky obou revidovaných modelů budou zahájeny od začátku května 2021.

Upozornění: i „staré“ verze zůstanou ve své cenové kategorii vynikajícími zařízeními! Budoucí vylepšení softwaru, tj. aplikace a firmwaru (jako např. nové streamovací služby), se samozřejmě budou týkat obou generací stejně. Upgrady jsou neproveditelné.

Limetree NETWORK II: Co je nového?

D/A převodník a analogový výstupní stupeň (nový vývoj):

Převodníkový modul ES9038 Sabre DAC. Velmi vysoké rozlišení, integrovaný DPLL a SRC pro eliminaci jitteru. Stručně řečeno, jeden z nejlepších čipů D/A převodníku na trhu.
MEMS femtotakt < 500 fs clock jitter. Extrémně stabilní hodiny s ultra nízkým fázovým šumem pro nejlepší zvukové výsledky.
Vysoce kvalitní analogové řízení úrovně. Tedy extrémně nízká úroveň šumu. VF intermodulace modulu převodníku je tlumena společně s hlasitostí. Plné rozlišení i při nízkých úrovních.
Výborně znějící sluchátkový zesilovač s vysokým výstupním proudem. Velmi nízké zkreslení, vysoký činitel tlumení, řídí sluchátka od 16 do 300 ohmů.
IR dálkové ovládání pro hlasitost, ztlumení a výběr skladby.
Provoz CD přehrávače – s externí mechanikou CD-ROM.
Integrovaný předzesilovač s rozšířenými funkcemi:

Oddělené ovládání hlasitosti pro sluchátkový a linkový výstup. Ideální pro současný provoz se sluchátky a reproduktory. Každý výstup si pamatuje své poslední nastavení hlasitosti.
Ovládání vyvážení s rozsahem nastavení +/- 6 dB (v krocích po 1 dB).
Hlasitost sluchátek s ideálním rozsahem zesílení: 0 dB / + 12 dB. Užitečné např. u magnetostanic s nízkou citlivostí.
Další nastavení aplikace:

Možnost volby 7 různých filtrů převzorkování.
Vyvážení +/- 6 dB
Sluchátkový výstup nízký/vysoký
Jas LED nízký/vysoký

Limetree BRIDGE II: Co je nového?

Změněné funkce:

Limit vzorkovací frekvence výstupu je nastavitelný ve třech krocích: 48 kHz / 96 kHz / 192 kHz.
Dva režimy převzorkování: Nativní a převzorkování. V režimu Native se vstupní vzorkovací frekvence nemění nebo se (v závislosti na zvolené maximální vzorkovací frekvenci) dělí 2 nebo 4. V režimu Up-sampling se vstupní vzorkovací frekvence zvýší na nejvyšší možnou hodnotu, tj. vynásobí se 1, 2 nebo 4.


Podpora dat DSD byla ukončena. Pokud je požadován převod souborů DSD na PCM, měl by být proveden již pomocí přehrávacího softwaru, např. programů Roon, Audirvana, J.River a dalších.


Warning: Use of undefined constant ICL_LANGUAGE_CODE - assumed 'ICL_LANGUAGE_CODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/html/lindemann.cz/public_html/www/wp-content/themes/theme_lindemann/index.php on line 100