Stránka se načítá

  1. Domů
  2. /
  3. News
  4. /
  5. LINDEMANN naslouchá – SOURCE...

LINDEMANN naslouchá – SOURCE nyní volitelně s CD mechanikou

Na základě poptávky zákazníků a prodejních partnerů z celého světa je nyní nejnovější digitální zdroj z oceňované řady musicbooků, musicbook:SOURCE, k dispozici s interní jednotkou CD.

Funkci, kterou někteří zákazníci společnosti LINDEMANN možná znají již z předchozích modelů musicbook:15 a :25. Nová jednotka CD-ROM pracuje s výrazně kratšími přístupovými časy a mnohem tišeji než dříve. Díky tomu je musicbook:SOURCE°CD přehrávačem CD ve své třídě.

Obsluha je velmi jednoduchá: interní mechanika se zobrazí ve vlastní aplikaci LINDEMANN; odtud lze CD pohodlně ovládat a přehrávat. Samozřejmě včetně zobrazení textu na CD. Největší přednost nového musicbook:SOURCE°CD: Mechanika využívá vynikající převodník s převzorkováním na DSD, femto clock a mono-mode DAC. Zjistěte, kolik zvuku je ve vašich CD skutečně obsaženo!


Warning: Use of undefined constant ICL_LANGUAGE_CODE - assumed 'ICL_LANGUAGE_CODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/html/lindemann.cz/public_html/www/wp-content/themes/theme_lindemann/index.php on line 100